Latest

Психотерапія ПТСР в учасників бойових дій із застосуванням імагінативних технік

In Uncategorized On 02.02.2016 Прокоментуй!

Турецька Х. І. Психотерапія ПТСР в учасників бойових дій із застосуванням імагінативних технік / Христина Іванівна Турецька // Психологія і особистість. – 2016. – №1. – С. 226–234…. Read More »

Відкрита лекція “Чи любить жінка надто сильно? Психодинамічний вимір любовних переживань жінки: проблема норми і патології”

In Uncategorized On 29.11.2015 Прокоментуй!

17 листопада 2015 р. гостею лекторію СУА  була доцентка кафедри психології УКУ, кандидатка психологічних наук Турецька Христина. Доповідачка розпочала лекцію із наведення випадків із власної психологічної практики з метою… Read More »

Відкрита лекція “Чи любить жінка надто сильно?”

In Uncategorized On 30.09.2015 Прокоментуй!

17 листопада 2015 року в УКУ в межах Лекторію СУА відбудеться відкрита лекція «Чи любить жінка надто сильно? Психодинамічний вимір любовних переживань жінки: проблема норми і патології» Цього разу гостею лекторію… Read More »

Людина заздрить ідеальним фотографіям в Інстаграмі і перестає цінувати власні здобутки

In Uncategorized On 06.08.2015 Прокоментуй!

Христина Турецька – кандидат психологічних наук, практикуючий психолог, а також викладач кафедри психології Львівського національного університету  ім. І. Франка. Вона розповіла про проблему залежності від інтернету та комп’ютерних… Read More »

СИМВОЛДРАМА ЯК МЕТОД РОБОТИ З ПСИХОТРАВМОЮ ТА ПТСР

In Uncategorized On 02.01.2015 Прокоментуй!

Символдрама є глибинно-психологічним методом психотерапії, що теоретично базується на положеннях класичного і сучасного психоаналізу та аналітичної психології Юнга. Тим не менш, вона вигідно відрізняється від суто психоаналітичних методів… Read More »

Патопсихологія

In Uncategorized On 02.01.2015 Прокоментуй!

Шановні психологи, студенти, випускники. Ми з Tanya Gurskaya зробили посібник з ПАТОПСИХОЛОГІЇ. Україномовні методики (особистісні, пам’ять, увага, мислення), якісні бланки, кольорові додатки. www.bohdan-digital.com/catalog/vycsha-shkola/533/ прошу завантажувати та рекламувати!

Психологічна допомога для учасників Євромайдану

In Uncategorized On 15.04.2014 Прокоментуй!

Українська Спілка Психотерапевтів разом із психологами та психотерапевтами ГО «Товариство Символдрами» організовує безкоштовну Службу  психологічної допомоги для учасників Євромайдану. Пропонуємо психологічну допомогу: учасникам подій у Києві; постраждалим в акціях… Read More »

Страхи, фобії, тривога: запитання і відповіді.

In Uncategorized On 05.11.2013 Прокоментуй!

1. Що таке страх і як проявляється в людини? Страх – це реакція тіла та психіки на ситуацію, яка загрожує життю чи здоров’ю людини. проявляється страх мобілізацією усього… Read More »

Допомога психолога: очікування і страхи

In Uncategorized On 15.10.2013 Прокоментуй!

Наважитись звернутись по допомогу до психолога дуже непросто. І це цілком зрозуміло, адже досі побутує думка, що до психолога звертаються лише психічно хворі люди, або ж слабкі особистості,… Read More »

Кризи в житті подружжя

In Uncategorized On 22.10.2012 Прокоментуй!

В наш час сім’я – це невелика і досить замкнута система. Вона контактує з навколишнім світом, але залишається центрованою на собі. Дитина, що росте в цій сім’ї, з… Read More »